Skvelá kombinácia tých najlepších ingrediencií


Toffifee má niečo pre každého: chrumkavý lieskový oriešok v lahodnom karamelovom košíčku a jemný nugátový krém s kvapkou horkej čokolády na povrchu.

Dokonalé orieškové potešenie

Pri lieskovcoch používame špeciálny spôsob praženia, vďaka ktorému dosahujeme typickú chuť Toffifee a jedinečnú chrumkavosť.

Lieskovec v košíčku

Do každého lahodného karamelového košíčka vložíme chrumkavý oriešok. Vďaka jedinečnému tvaru tak každé Toffifee ponúka nezabudnuteľný zážitok.

Veľa nugátu

Do košíčka s orieškom nalejeme jemný nugátový krém – vďaka kombinácii lieskovcov a kakaa ide totiž o ideálnu náplň.

Neodolateľná „mňam“ poleva

Dokonalá bodka na záver! Bez kvapky kvalitnej čokolády by to nešlo – charakteristickým znakom každého Toffifee je totiž práve táto žiarivá poleva z horkej čokolády.

Láska na prvý pohľad – chuti Toffifee sa nedá odolať

Príťažlivosť, z ktorej sa rodí láska na celý život: vďaka unikátnej kombinácii ingrediencií ponúka Toffifee dokonalé potešenie pre malých aj veľkých.

Veľkosť balenia

Výživové informácie

Výživové údaje

V 100 g

V kus (8,3 g)

V kus %*

Energia 2153 kJ / 516 kcl 179 kJ / 43 kcl 2%
Tuky 28,7 g 2,4 g 3%
z toho nasýtené mastné kyseliny 12,6 g 1,0 g 5%
Sacharidy 58,5 g 4,9 g 2%
z toho cukry 48,5 g 4,0 g 4%
Bielkoviny 5,9 g 0,5 g 1%
Soľ 0,22 g 0,02 g < 1%

*Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal)

Celé jadro lieskového orieška (10 %) v karameli (41 %) s nugátovým krémom (37 %) a čokoládou (12 %).

Zloženie: cukor, rastlinné tuky (palmový, bambucký, bornejský), lieskovce, glukózový sirup, srvátkové výrobky, zvlhčovadlo: sorbitolový sirup, kakaová hmota, zahustené odtučnené mlieko, zahustená srvátka, laktóza, odtučnené kakao, kakaové maslo, mliečny tuk, odtučnené sušené mlieko, sirup z trstinového cukru, emulgátor: sójový lecitín, jedlá soľ, aróma.

Môže obsahovať mandle, arašidy a iné orechy.

Komentár:

Údaje o prísadách a zaokrúhlené priemerné výživové hodnoty sa vzťahujú na aktuálne receptúry. Pri zmenách môže byť výrobok v predaji dostupný v doterajšom alebo v novom zložení, takže odporúčame pri porovnávaní venovať pozornosť údajom na obaloch. Odchýlky môžu v prechodnom období vyplývať aj z nových zákonných predpisov alebo zmenených rámcových podmienok.

Späť na začiatok

...there's so much fun in Toffifee!